Jaki jest cel tej strony?

Pragnę wspierać Ciebie w Twojej pracy, pomagać Ci w organizowaniu sobie jej i podpowiadać o możliwościach zastosowania narzędzi, które ją usprawnią.

Z pewnością nie uda się od razu w tym miejscu objąć wszystkich obszarów, w jakich przebiega Twoja praca. Wierzę, że w miarę rozwijania się naszej rozmowy tutaj zdefiniujemy tematy i zagadnienia dla Ciebie najważniejsze.

Gorąco zapraszam Cię do współpracy!

Twoja aktywność pozwoli mi na podawanie Ci informacji i wiedzy na tematy, które nurtują Ciebie. To pomoże również Twoim koleżankom i kolegom, którzy często rozwiązują podobne do Twoich problemy. Pomożesz sobie, bo otrzymasz informacje zwrotne od innych skarbników.

Wiem, że katalog zadań, którymi się zajmujesz jest ogromny. Wierzę, że jest sposób, by je usystematyzować i w wielu przypadkach zautomatyzować. Pewnie istnieje możliwość, by część z nich również delegować nawet w przypadku, kiedy nie masz zastępcy i pełnisz jednocześnie oprócz funkcji skarbnika funkcję głównego księgowego urzędu.

Ważne miejsce w tym, co robisz, zajmuje współpraca z głównymi księgowymi z jednostek podległych. Wierzę, że wspólnie możemy wypracować dobre praktyki dla tej współpracy. Wierzę, że dzięki temu będziesz odpoczywać w weekendy, jeździć na 2 tygodnie urlopu. Uwolnisz się od stresów w pracy a przynajmniej je zminimalizujesz. Zadbasz o swoje zdrowie, spokój, pogodne usposobienie.

Życzę nam wszystkim SZEROKIEJ DROGI! Ruszajmy.

Jedna odpowiedź do “Zaproszenie do współpracy”

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum