Od poniedziałku obowiązuje nowe rozporządzenie, które zmieniło formularz miesięcznego (kwartalnego i rocznego jednocześnie) sprawozdania Rb-28S. Na forum RIO jest informacja, że w Bestii ten wydruk będzie dostępny po odebraniu paczki w poczcie. Druga ważna informacja sprawozdanie będzie za styczeń i luty przyjmowało dane z plików dbf i xml w formacie, który do tej pory działał.

To dobra informacja dla mojej firmy i firm dostarczających systemy F-K, które posługiwały się do tej pory tymi formatami w wymianie danych z BeSTią. Mamy chwilę czasu na dostosowanie naszych systemów do ogłoszonych zmian i tych, które nas czekają jeszcze w najbliższym czasie w związku z rozporządzeniem o sprawozdawczości z zakresu należności i zobowiązań.

Termin sporządzenia tego sprawozdania i Rb-27S za styczeń minął 10-go. W systemach sprawozdawczych Delfina wersje z nowym wydrukiem będą dostępne do aktualizacji w tym tygodniu tj. przed 13-tym.

Otrzymuję pytania jak aktualizować słowniki w systemie Sprawozdania w wersjach SE i J, jak wprowadzać nowe jednostki  i jednostki, które ulegają przekształceniu.

W związku z tym proponuję ci udział w wirtualnej konferencji. Możesz wziąć udział na żywo i/lub obejrzeć nagranie wideo z tego spotkania. Wystarczy, że klikniesz w obrazek poniżej i zarejestrujesz się - to nic nie kosztuje.

zaproszenie-Sprawozdania

Spotkamy się piątek  12 lutego o godzinie 10:00. Do usłyszenia.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum