Wiosna nastraja do porządkowania, odnawiania i dokonywania zmian w swoim otoczeniu. Słońce swoimi promieniami pokazuje miejsca, które podczas zimy trochę zarosły lub wyłaniając się spod śniegu straciły swój dawny blask. Zaczynamy robić miejsce dla nowych rzeczy, planować i realizować nowe przedsięwzięcia.

Postanowiłam wprowadzić trochę zmian na tej stronie. Liczę, że spodobają się Tobie i napiszesz mi o tym poniżej. Czekam również na informację co chcesz bym jeszcze zrobiła dla Ciebie?

Mały zestaw praktycznych porad:

  1. Kiedy chcesz wrócić na główna stronę, to kliknij w tytuł na górze Skarbnik gminy
  2. Kiedy chcesz porozmawiać ze mną prywatnie, to napisz do mnie klikając w link nad lewym bocznym panelem 
    napisz do mnie
  3. Kiedy chcesz rozmawiać ze wszystkimi czytelnikami tej strony, to pod interesującym Ciebie tematem wpisz w odpowiednie rubryki swoje imię, e-mail (tylko do mojej wiadomości, bym mogła Ci odpowiedzieć prywatnie w razie potrzeby), adres strony swojej jednostki lub prywatnej strony lub Twojego bloga oraz w większym okienku zapisz swoją wypowiedź. Na koniec kliknij w przycisk wyślij.
  4. Kiedy chcesz otrzymać indywidualną konsultację , to zapisz się po prawej stronie w panelu bocznym na gratisową poradę. Wpisz swoje imię i email a następnie kliknij przycisk Chcę gratisową poradę. Po zapisaniu się dostaniesz szczegółowe instrukcje, jak możemy się spotkać on-line i porozmawiaćporady
  5. Kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś na temat systemu BeSTi@ i SJO BeSTi@, to napisz pytanie do specjalisty. Kliknij w obrazek po prawej stronie a otworzy się strona do wpisania pytania. Po jego wysłaniu możesz podać swój e-mail, bym mogła powiadomić Cię indywidualnie o planowanym spotkaniu. Jeśli nie chcesz takiej indywidualnej  informacji, to uważnie czytaj tę stronę.

To tak w skrócie. Będę jeszcze robić pewne “przemeblowania” i liczę, że mi podpowiesz, jaki układ Ci odpowiada.

Dziękuję z góry za pomoc i Twoje cenne uwagi. Moim marzeniem jest urządzić ten fragment wirtualnej rzeczywistości w taki sposób, by przebywanie tutaj sprawiało Ci przyjemność i dostarczało potrzebnej Ci informacji i wiedzy.

  • Unikalny wpis

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum