Kiedy prowadzisz ewidencję budżetu w systemie Budżet, to prowadzisz ja z dokładnością do planów finansowych wszystkich jednostek budżetowych. Do tej pory wystarczał ci eksport danych zbiorczych do BeSTii. Jeśli wdrożone w twoich jednostkach został systemy SJO BeSTi@, to możesz wygenerować dla każdej jednostki odrębnie plik xml z planem finansowym i kolejne zmiany tego planu, które masz w Budżecie. Przekazuję Ci nowe narzędzie BudzetDoBestiiSJO.exe

Ustawienia dotyczące j.s.t robisz identycznie jak w BudzetDoBestii.exe. Dodatkowo do jednostek, które masz zapisane w module Organizacja potrzebujesz przypisać nazwy i regony tych jednostek zapisane w twojej BeSTii. Tę czynność wykonujesz raz i zapamiętujesz.

Z wybranego dokumentu z systemie Budżet za pomocą jednego kliknięcia tworzysz  pakiet plików skrótjednostki.xml, który zawiera informacje dotyczące planu finansowego lub jego zmiany dla jednostki o wskazanym skrócie, którego używasz w module Organizacja.

Poniżej możesz pobrać BudzetDoBestiiSJO. Pobrany plik zapisz do katalogu, w którym będziesz przechowywać utworzone pliki xml.

BudzetDoBestiiSJO.exe

We wpisie Import planu finansowego jednostki budżetowej do SJO BeSTi@ sa instrukcje dla księgowych jak takie pliki wczytać do SO BeSTii.

Jeśli masz pytania dotyczące wdrożenia zadaj proszę je poniżej. Mile widziane również informacje jak sobie radzisz z wdrożeniem. Dziękuję.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum