Odwiedzasz te stronę, czytasz artykuły, bierzesz udział w dyskusji.

Tak! To Ty współtworzysz tę stronę.

Twoje potrzeby, zapytania, uwagi mają wpływ na jej zawartość i sposób, w jaki ją wykorzystujesz pomagając sobie i innym.

Możesz jeszcze więcej!

Proszę przedstaw się w  odpowiedniej dla Ciebie grupie współtwórców.

Kiedy to robisz, to dajesz poznać się innym czytelnikom tej strony. Kiedy będziesz pisać swój głos w dyskusji przestaniesz być anonimowym kimś. Wszyscy bardzo szybko poczujemy się tak, jakbyśmy się znali osobiście. Kiedy będziesz czytać głos w dyskusji, również dzięki informacjom od ich autorze, łatwiej Ci będzie komunikować się z osobą, która do Ciebie pisze.

Dzięki temu dasz się poznać jako ekspert w swojej dziedzinie.  Bo jesteś ekspertem. Masz swoje unikalne doświadczenia, którymi się możesz dzielić z innymi. To pomoże  Ci wejść na drogę do publikowania artykułów na tej stronie, w gronie przyjaciół i znajomych. Kiedy poczujesz się z tym pewnie, to swoim doświadczeniem możesz się podzilić w publikacjach, które zaczniesz sprzedawać w internecie. Jeśli zechcesz pomogę Ci w tym.

Ostatnio do grona skarbników, których wspieram osobiście dołączyła Małgosia, która pracowała wcześniej w RIO. Z jej ust usłyszałam: z krzesła skarbnika wszystko wygląda zupełnie inaczej. Twoja pomoc jest znacząca.

Twoja pomoc jest również znacząca i robi różnicę! Przekonaj się!

Przytoczę tutaj historię nauczycielki i jej ucznia. Jakiś czas byłam nauczycielem. Ta historia otworzyła mi oczy i serce. Posłuchaj.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum