Od kilku tygodni wymyślam jak doprowadzić swoje ciało do równowagi i pozbyć się “gości”, którzy harcują w nim. Wirusy, to mikro stworzenia, które chcę mieć od siebie daleko. Pewnie też masz takie pragnienie. Wypróbowałam chyba wszystkie metody, jakie znam, by pozbyć się tych drani. Upatrzyły sobie we mnie “smaczny kąsek”. Niestety wiem dlaczego. Wiem czego nie robiłam wcześniej, by uniknąć obecnej sytuacji. Zupełnie zaniedbałam trening fizyczny. Stale trenuję mózg i sprawność intelektualną a kondycja fizyczna jakoś zniknęła z mojego pola widzenia. Jeśli robisz to samo, to szybko to zmień nim nie jest za późno. Wiesz co robi mózg, kiedy wirusy cię dopadną?

Mój jak się wykąpał w morzu łez, kropelek i bardziej ciągliwej cieczy z kataru i nie wiem nawet jeszcze czego – poszedł na urlop. Nawet nie chce powiedzieć na jak długo. Domaga się leżenia. Czasem pozwoli coś przeczytać ale przed pisaniem się ogromnie wzbrania. Dlatego dzisiaj podaję ci wskazówki, które możesz wykorzystać trenując przed budżetem na 2013 rok.

Ciekawa jestem jakie uzyskasz rezultaty. Chętnie poczytam w chwilach, kiedy moje oczy zechcą wyjść z kąpieli. Napisz proszę poniżej. Jakie masz pomysły, by “spiąć” budżet i WPF w projekcie na 2013? Zobacz film i działaj.


Do tego artykułu skierowało Google po wpisaniu poniższego tekstu:

  • co robi skarbnik w gminie

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum