W twojej pracy jesteś ekspertem dla swojej jednostki i często z pewnością dla szerszego kręgu znajomych, z którymi dyskutujesz na zawodowe tematy.

Wierzę, że zainteresują cię krótkie informacje na temat sekretów super ekspertów, które podaje Wanda Loskot. Od 4 lat uczę się u niej jak prowadzić biznes. Twoja praca wymaga od ciebie również podobnej wiedzy i umiejętności. Coraz częściej wskazuje się na podobieństwa, jakie istnieją między zarządzaniem i stosowanymi strategiami w jednostce administracji a przedsiębiorstwie.

Zapraszam cię na darmowy mini kurs Wandy, który podpowie ci

  • jak pokazać swoje umiejętności, talent, wiedzę,
  • jakie działania możesz podjąć, by jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności eksperta.

Być może już teraz znajdziesz w tych sekretach coś, co pozwoli ci poczuć się pewniej w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Wierzę, że włączając się do dyskusji, do której gorąco cię zapraszam, uda się nam zebrać katalog cech, które charakteryzują super eksperta księgowego.

Kurs ten jest audio-kursem emailowym. To oznacza, że na stronie, którą podaję Ci niżej zapisujesz się podając swoje imię i adres e-mail. Na ten adres przez 25 kolejnych dni będzie przychodziła wiadomość z linkiem do krótkiego kilkuminutowego nagrania. Klikniesz w link, który otworzy się w przeglądarce internetowej jako mała strona – pocztówka dźwiękowa.

Kliknij w poniższy link

audio-kurs Sekrety Powodzenia Super Ekspertów
Proszę zapisz się już dzisiaj, bo ten kurs w niedalekiej przyszłości będzie tylko w wersji odpłatnej. Wanda przyjeżdża w tym roku do Polski i to jest preludium do tematów, które poruszy na warsztatach dla przedsiębiorców podczas tego pobytu.

Ja po przesłuchaniu 22 odcinków zrozumiałam dopiero, jak wielką wartość mogą mieć one dla ciebie i twojej kariery zawodowej. Mam nadzieję, że zdążysz skorzystać z tej wiedzy. Powodzenia!

Twój głos w dyskusji bardzo mile widziany! Dziękuję.

  • Unikalny wpis

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum