Facebook.com rozwija się bardzo szybko. Wielkimi krokami zbliża się do Google.com

Oba serwisy zarabiają na reklamach i w zamian oferują swoim użytkownikom wiele wartościowych narzędzi internetowych, by przyciągnąć ich na swoje strony. Tak wygląda ranking z ostatniego tygodnia:

ranking-najdrozsze-koniec czerwca

Z pewnością znasz chociaż nazwę Google.com i pewnie korzystasz z wyszukiwarki.

A czy wiesz co jeszcze oferuje Google.com?

Mam w planie nauczyć cię korzystania z poczty gmail.com i pokazać ci, jakie inne jeszcze masz narzędzia, którymi możesz się posługiwać w swojej pracy dzięki temu serwisowi. Bardzo ciekawe jest posiadanie własnej biblioteczki Google. Kiedy masz konto w Google, to po zalogowaniu możesz wyszukiwać książki

google-biblioteka

i interesujące cię pozycje wstawiać do niej, by przeczytać je w wolnej chwili albo w momencie potrzeby zastosowania wiedzy w nich zawartej.

podglad-biblioteka-googleTo tylko jedna z wielu atrakcyjnych propozycji. A tak przy okazji przypomnę, że jak klikniesz na obrazek, to wyświetli się on na nowej zakładce w naturalnej wielkości.

Jeśli Facebook kojarzy ci się tylko z rozrywką, to zatrzymaj się chwilę i czytaj dalej. Sama ciągle się uczę. Postanowiłam, że przekonam cię, by nie poddawać się i nie wmawiać sobie, że internet jest tylko dla młodych. Chcę Ci pokazać, że można wykorzystać w swojej pracy wiele nowoczesnych narzędzi, które pomogą ci się w niej zorganizować, zbudować relacje z zespołem, którym zarządzasz a na dodatek pokażesz jakim jesteś ekspertem. Jasne, że umiejętność korzystania z tych narzędzi nie zależy od wieku. Po prostu trzeba je poznać i używać.

Jednym z moich nauczycieli w sprawach technicznych w internecie jest Mirek Szmajda. Pozwól, że przedstawię ci wraz z nim Facebook.com

Liczę, że założysz sobie konto w tym portalu. Wtedy wszyscy dowiemy się, co lubisz z tej strony. Do grona znajomych możesz przyjąć tylko rodzinę i bliskich przyjaciół. Ja właśnie tak robię. Dla fanów zakładam na Facebooku strony i za ich pomocą się z nimi komunikuję. Jeśli podoba ci się to, co tutaj robię, to zostań moim fanem. Kliknij w przycisk poniżej.

  • Unikalny wpis

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum