katka-pazdziernik-0410pnWiem, że masz bardzo dużo pracy i często nie masz czasu nawet na przerwę na śniadanie. Martwi mnie to, bo konsekwencje takiej sytuacji po latach bywają bardzo niemiłe. Pomyśl i napisz w komentarzu, co mogłoby zmobilizować cię do zatroszczenia się o siebie?

Może potrzebne są ci pomysły, jak zorganizować sobie czas w pracy, jak odpoczywać w trakcie pracy? Pewnie wiesz, że wydajność i skuteczność twoja w pracy gwałtownie maleje, jeśli nie robisz przerw na odpoczynek i nie zmieniasz co jakiś czas rodzaju swojej aktywności.

Zainspirował mnie program telewizyjny Pytanie na śniadanie. Pomyślałam, że uruchomię specjalny internetowy kanał telewizyjny dla ciebie.

Internetowy kanał ma przewagę nad zwykłą telewizją, bo:

  1. możesz oglądać w nim tylko te programy, które zostały przygotowane na twoje życzenie
  2. możesz je oglądać o dowolnej, dogodnej dla ciebie porze – na przykład podczas twojej przerwy w pracy na śniadanie albo wieczorem w domowym zaciszu
  3. możesz uczestniczyć osobiście na żywo w przygotowaniu programu lub oglądać go z nagrania

Inauguracyjną audycję przygotuję w najbliższym  czasie. Tematem będzie Wieloletnia Prognoza Finansowa. Na Twoje pytania będą odpowiadali zaproszeni specjaliści.

Nagranie programu będzie odbywało się w godzinach wieczornych. By wziąć udział w takim nagraniu potrzebujesz znaleźć się o wyznaczonej porze w wyznaczonym miejscu w Internecie. Muszę mieć możliwość wysłać ci wiadomość z informacją kiedy, gdzie  i o której będzie nagranie. Dlatego przed każdym nagraniem udostępnię ci możliwość zapisania się na listę zainteresowanych uczestników. Jeśli się na nią zapiszesz a nie uda ci się wziąć udziału w nagraniu, to dostaniesz informację, gdzie znajdziesz to nagranie w postaci filmu do odtworzenia w takim czasie, kiedy tego zechcesz.

Pytania do eksperta przyjmować będę w komentarzach lub na specjalnie przygotowanych do tego stronach internetowych z formularzem. Uczestnicząc w nagraniu na żywo możesz zadać pytanie ekspertowi w trakcie programu (w miarę wolnego czasu podczas audycji). Pamiętaj, że pytania pisemnie zadane przed programem pozwolą mi ustalić długość spotkania w taki sposób, by ekspert odpowiedział na nie.

Dzisiaj już możesz zadać poniżej pytania w sprawie WPF na 2011 rok. Zaglądaj tu często, lada moment pojawią się informacje, w jaki sposób możesz wziąć udział w nagraniu audycji.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum