kartka-listopad-10srJeśli tworzysz projekty w BeSTii, to proszę zwróć uwagę na kilka ważnych rzeczy związanych z wysyłaniem ich za pomocą BeSTii.

Pierwsza bardzo ważna sprawa – do 15-go listopada masz obowiązek przekazać projekty do izby w wersji papierowej. Z rozmowy z Adamem Głębskim wiem, że trwają prace nad aktualizacją paru rzeczy w BeSTii. Jedną z nich będzie możliwość rekonfiguracji dokumentów planistycznych. To będzie możliwe tylko wówczas, gdy dokumenty te nie będą miały statusu zamknięty.

Co to oznacza w praktyce?

Wykonaj potrzebne ci wydruki i wyślij uchwały do swojego rio.  Poczekaj na nową wersję programu, w której już będzie ogłoszone, że można przekazywać uchwały budżetową i WPF. Informacja ta pojawi się na forum. Będę je przeglądać i dam ci znać kiedy już będzie. Jak już dostajesz biuletyn , to przyślę ci wiadomość na podany e-mail. (Zapisać się możesz po prawej stronie na górze. Wystarczy, że wpiszesz imię i e-mail. Wyślę Ci informację o nowościach na tej stronie i w miarę potrzeb ważne komunikaty w innym terminie niż sam biuletyn).

Druga ważna informacja. W programie nie zaktualizowano modułu planistycznego dla wydzielonych rachunków dochodów dla jednostek oświatowych, które rozpoczynają funkcjonowanie od  1 stycznia 2011. Załącznik z planem finansowym  dochodów gromadzonych na wydzielonych rachunkach i wydatków nimi finansowanych trzeba zrobić poza programem.

Zapraszałam do zadawania pytań. Na razie pytań jest tak niewiele, że nie ma potrzeby pytać ekspertów. Jeśli zapytasz, to dostaniesz odpowiedź. Nie ma odpowiedzi na niezadane pytania – pamiętaj proszę o tym. Usiłuję uprzedzać niektóre możliwe pytania i piszę notki o bieżących sprawach. Nie uwierzę, że wyczerpują one twoją potrzebę zdobycia informacji.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum