Minęła druga rocznica urodzin tej strony. Planowałam małe przyjęcie urodzinowe i  na razie na planach się skończyło. Podpowiedz mi, kiedy chcesz ze mną świętować?

Tkwisz teraz w bardzo gorącym okresie różnych pilnych prac i nie chcę ci zabierać twojego cennego czasu. Z drugiej strony moim celem było i nadal jest pomagać ci w taki sposób, byś nawet w takich gorących okresach znajdowała czas na odpoczynek. Człowiek musi przeplatać okresy wytężonej pracy z okresami odpoczynku. I na dodatek nie może żadnej z tych rzeczy kumulować i przekładać w czasie.

Jak możesz poprawić swoją skuteczność w pracy? Jak mniejszym wysiłkiem osiągać większe rezultaty? …

Jakie pytania jeszcze nurtują ciebie? Na jakie szukasz pilnie odpowiedzi, bo czujesz, że tracisz grunt pod nogami?

Wiem, że tutaj zaglądasz, bo każde odwiedziny są rejestrowane przez oprogramowanie, które pokazuje mi również, jakich treści tutaj szukasz. Nie chcę jednak zgadywać i dlatego pytam ciebie otwarcie:

O czym chcesz czytać na tej stronie? O czym chcesz tutaj rozmawiać?

Chcę wynagrodzić Ci twoje zaangażowanie i bardzo ciekawi mnie, co dla ciebie byłoby atrakcyjną nagrodą?

Nie mam zamiaru ograniczać twojej swobody w wyrażaniu twoich potrzeb i pomysłów. Masz do dyspozycji tyle miejsca, ile tylko zapragniesz. Napisz poniżej o czym chcesz tutaj rozmawiać i jaki prezent chciałabyś dostać ode mnie? Proszę nie ograniczaj sama siebie. E-mail, który wpisujesz poniżej jest tylko do mojej wiadomości i dzięki temu mogę również rozmawiać z tobą indywidualnie.

Poświęć kilka minut teraz, by uzyskać pomoc, której potrzebujesz najbardziej. To się opłaci – sprawdź.

  • Unikalny wpis

2 Odpowiedzi do “O czym chcesz tutaj rozmawiać?”

  • Czy brak Twojej wypowiedzi w tym miejscu oznacza, że nie nie jest potrzebna ta strona i mogę przestać ją pisać?

    • Irena:

      Witam, Lubię wchodzić na różne strony i czytać,oczywiście jak są przypomnienia, komentarze, albo pytania. Jak przygotowywałam budżet na 2012 r., to skorzystałam podpowiedzi i przypomnienia, że rozdział 756-75647 po stronie wydatków od 2012 r. nie funkcjonuje. Także, uważam, ze strona ta jest potrzebna, a nawet wpisy nie związane z pracą skarbnika, też przyjemnie jest poczytać. Mam pytanie? Jak nanosić opłatę skarbową- u nas opłata skarbowa jest nanoszona przez pracowników podatkowych. Czy musi być przypis i wpłata, a jeśli są zwroty to decyzję o zwrocie nanosić jako odpis, a następnie wypłatę jako zwrot./tak jak podatki?/. Pozdrawiam.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum