Doskonalę się w tworzeniu wideo dla ciebie. Lada moment ruszamy z dużą pracą i zdobywaniem nowej wiedzy. Sama wiesz, że łatwiej się uczysz, kiedy nauka jest przyjemnością. Kiedy wciąga, jest zajmująca w taki sposób, że prawie sama wchodzi do głowy. Wiesz, że to połowa sukcesu! Włożyć wiedzę do głowy a nie zastosować jej, to po prostu strata czasu.

Powiedz mi w jaki sposób kochasz się uczyć i co pomaga ci szybko wdrażać w życie zdobytą wiedzę. Napisz na dole pod wpisem proszę. W podziękowaniu mam tam dla ciebie niespodziankę.

Powiedz mi też czy w pracy możesz uczyć się za pomocą wideo pobieranego z internetu?

Spotkałam się z sytuacjami, że skarbnik czy pracownik w wydziale budżetu nie mógł korzystać z moich wideo-instrukcji czy wideo-szkoleń. Jeśli taka sytuacja byłaby powszechna, to poszukamy wspólnie rozwiązania dla tego problemu.


A teraz obiecany prezent. Uczyłam się funkcji programu do tworzenia wideo-instrukcji tworząc teledysk do piosenki Krzysztofa Pawczuka. Liczę, że przypadnie Ci do gustu i w każdej trudnej chwili poprawi Ci nastrój. Chciałabym byśmy się tak śpiewająco uczyły wszystkiego, czego jeszcze trzeba się nauczyć.

Odpowiedz proszę poniżej na pytanie:
Powiedz mi w jaki sposób kochasz się uczyć i co pomaga ci szybko wdrażać w życie zdobytą wiedzę.

Jedna odpowiedź do “Nauka może być bardzo przyjemna”

  • Karina:

    Lubie patrzeć i obserwowac, uczestniczyć, słuchać muzyki, czytać i dzielić się tym co już wiem. Lubie też rozmawiać z ludźmi, poznawać ich punkt widzenia. Ludzie mnie inspirują :-)
    Lubie uczestniczyć w tym co się dzieje.

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum