katka-z-kalendarza-grudzien23czwOd wielu dni wszyscy składają sobie życzenia i będą je składać jeszcze wiele dni. Pewnie tkwisz już w świątecznych przygotowaniach i masz za sobą większość świątecznych zakupów. Kiedy zechcesz na chwilę o wszystkim zapomnieć i spotkać się ze sobą i własnymi uczuciami, to mam zaproszenie dla Ciebie.

Miałam otworzyć prezent po Wigilii. Nie wytrzymałam i otworzyłam wczoraj. Dotyk mnie nie mylił. To była książka a wewnętrzne pragnienie, by po nią sięgnąć natychmiast też okazało się uzasadnione.

Miałam zamiar ją tylko przejrzeć i pójść spać, bo byłam już bardzo zmęczona. Kiedy zaczęłam czytać potrzeba snu zniknęła. Wkroczyłam do innego świata. Jeszcze teraz czuję w oczach ślad łez wzruszenia, które towarzyszyły mi podczas lektury.

To jest przewodnia myśl z tej książki:

Nie obawiaj się! Jesteś dokładnie w tym miejscu, w którym masz być. Tak, trudno w to teraz uwierzyć. Możesz osiągnąć to, czego tak bardzo pragniesz. Najważniejsze, w którą pójdziesz stronę. Najlepsze dopiero przed Tobą.

Nie będę ci opisywać treści. Andy Andrews snuje opowieść po mistrzowsku. Jedna książka wydana z okładką w dwóch wersjach kolorystycznych.

Możesz zamówić przez internet.

Mistrz-pomaranczowa-okladkaMistrz-okladka-niebieska

link do strony książki z pomarańczową okładką i z niebieską

  • Unikalny wpis

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum