wiekanocny-koszykPotrzebujesz relaksu, radości, bliskości i wielu innych rzeczy, które pozwolą ci chociaż na kilka dni zapomnieć o pracy, uwolnić stres z nią związany. Same życzenia tego nie załatwią chociaż przynajmniej przypomną Ci, że zasługujesz i możesz to wszystko i wiele więcej sobie dać.

Gratuluję Ci przebrnięcia przez jeden z najtrudniejszych etapów w Twojej pracy w ostatnich latach. Sytuacja już się powoli stabilizuje i następny kwartał powinie dać się zakończyć łatwiej.

Życzę Ci wielu kompetentnych pomocników, którzy będą Cię wspierać, dobrze wykonywać zadania, które im zlecisz i będą robić wszystko, byś czuła się zadowolona. Życzę, byś doceniała wszystko co ofiarowuje Ci Wszechświat pamiętając, że nawet trudne chwile są błogosławieństwem w rozwoju Twojej duszy.


Niech dopisuje Ci zdrowie i zdrowy rozsadek, który przypilnuje byś o nie dbała dając sobie uwagę i czas. To nie jest egoizm. To jest kochająca troska o swoich bliskich. Możesz im ofiarować tylko to, czego masz w nadmiarze. A chcesz, by te dary były najwspanialsze na świecie. Dając innym radość dajesz ją również sobie.

Niech spełnią się Twoje marzenia. Te, które sprawią Ci radość, będą powodem zadowolenia i poczucia bezpieczeństwa. Budź się każdego ranka w przekonaniu, że jesteś piękna, mądra, zaradna, kompetentna i wszystko, zawsze możesz, jeśli tylko chcesz. Zasypiaj zadowolona z przekonaniem, że przeżyłaś ten dzień najlepiej jak to było możliwe.

W prezencie świątecznym dzielę się z Tobą prezentem, który przygotowałam sobie na 60 urodziny. W tym koncercie występują wokaliści, którzy towarzyszyli Yanni na koncertach w przeciągu jego 30-letniej kariery. Nagrał wiele płyt – 40 z nich pokryło się złotem i platyną wielokrotnie. Ponad 5 miliardów ludzi na świecie oglądało go w telewizji a na koncertach ponad 5 milionów.   Te dane są bez znaczenia., jeśli jego muzyka nie dotknie Twego serca. Baw się dobrze.

To jest tylko przedsmak tego, co sobie jeszcze dam 4 maja w Sali Kongresowej w Warszawie. Gdybyś chciała w ten sposób obdarować również siebie a może i swoich bliskich, to tutaj kupisz bilety.

  • Unikalny wpis

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum