Tydzień temu zapowiadałam przeprowadzkę. Zasadniczą jej część mamy za sobą. To było pierwsze takie moje doświadczenie. Dziwnie się czułam kiedy w weekend serwery w sieci internetowej raz pokazywały stronę z nowego serwera a innym razem ze starego.

Takie przeprowadzki różnią się od przeprowadzek w rzeczywistym świecie. Kiedy przeprowadzasz się do nowego domu czy mieszkania, to zmieniasz adres zamieszkania, dowód osobisty, prawo jazdy, rejestrujesz auto w nowym miejscu i robisz całą serię innych czynności aktualizujących dane w dokumentach.

W internecie przeniosłam zasoby z tej strony w inne miejsce ale adres strony jest nadal ten sam. Około 48 godzin ma prawo potrwać przesłanie tej informacji między wszystkimi serwerami w globalnej sieci i zarejestrowanie jej. Po tym czasie zapisane gdzieś informacje i obrazy poprzedniego wyglądu już nie funkcjonują.

Jeśli usiłowałaś korzystać ze strony w ten weekend, to przepraszam ciebie za utrudnienia, na które mogłaś trafić. Wierzyłam zapewnieniom specjalistów, którzy pomagali mi to zrobić, że wszystko się uda. Obserwowałam jednak uważnie, co się dzieje w internecie i we mnie. Dziękuję ślicznie Mirkowi Szmajdzie i Lechowi Nowakowi za wspólną pracę.

Jakie mogą być jeszcze konsekwencje tej przeprowadzki?

Może się zdarzyć, że trafisz na miejsca, gdzie nie zadziałają poprawnie linki. Objawi się to w ten sposób, że nie będzie ilustracji, po kliknięciu nie przejdziesz na wskazywaną stronę. Proszę informuj mnie w komentarzu pod wpisem o zauważonych w nim usterkach. Z góry dziękuję. Będę poprawiała sukcesywnie.

Jest wiosennie jak zauważyła Irena. Liczę, że z przyjemnością będziesz korzystać z tej strony i szybko będziesz odczuwać zadowolenie, spokój i radość. Wierzę, że poczujesz się bezpieczniej mając wsparcie internetowych znajomych. Powiedzenie mówi “co dwie głowy, to nie jedna“. A co dopiero tyle głów

  • Unikalny wpis

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum