Witaj. Wczoraj był wyjątkowy dzień dla mnie. Moja córka Ania urodziła w Sztokholmie trzeciego synka Stefana Liama Aleksandra. Zapytasz czemu 3 imiona? Taka tradycja w rodzinie. Będzie używał środkowego imienia Liam. Oboje są zdrowi i czują się wspaniale. Cała rodzina jest szczęśliwa.

Za kilka tygodni będę się cieszyć jego fizyczną obecnością i przytulę. Najpierw zrobię z tobą bilanse i sprawozdania a później pojadę na urlop. Na razie zostaje mi Skype i zdjęcia na facebooku.

Tak się cieszę, że postanowiłam podzielić się z czytelnikami biuletynu interesującą informacją i dostępem do darmowej wiedzy na temat poprawiania efektywności w pracy i osiąganiu celów. Takie informacje poprzedzające premierę bardzo interesującego kursu internetowego są ogromnie wartościowe. Niestety zwykle dostępne przez kilka dni. Wiem, że nie korzystasz zbyt często z tej formy edukacji. Tym razem bardzo zachęcam Cię, byś znalazła czas na obejrzenie tego materiału do końca tygodnia. Często słyszę jak mówisz, że nie wiesz jak zwiększyć swoją satysfakcję z wykonywanego zawodu, nie wiesz jak dzielić swój czas na pracę, kontakt z rodziną i dla samej  siebie. Myślę, że tych kilka filmów pomoże ci znaleźć odpowiedzi na wiele twoich pytań. Jeśli jeszcze nie jesteś czytelniczką nieregularnego Biuletynu Skarbnika, to zapisz się obok po prawej stronie na górze albo poniżej na żółtej karteczce.

Poniższa wiadomość będzie widoczna tylko dla czytelników biuletynu skarbnika:

[fump]

Zobacz filmy na stronie

Maximum Sukcesu

Podziel się swoją opinią i napisz mi czy w przyszłości chcesz bym informowała ciebie o takich kursach.

Powodzenia i życzę ci przynajmniej tyle radości w poznawaniu siebie, ile ja mam ze swoich wnuków:

Przedstawiam Ci najmłodszego Liama

To jest mój najmłodszy wnuczek Liam

2-letniego Vincenta i 4,5-letniego Olivera

dwaj moi starsi wnukowie [/fump]

10 Odpowiedzi do “Dzielę się z tobą”

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum