Coraz szybciej biegniemy przez życie, które zaczynamy widzieć jak obraz z okna jadącego pociągu. Czy różne szczególnie nazwane dni mają na celu zatrzymać nas i dać nam szansę na chwilę refleksji? Czy może jeszcze bardziej pędzi nasz pociąg i wydaje się nam, że wszystko umyka w oddali?

Chcę, by ten dzień był dla ciebie bardzo radosny, ciepły i przepełniony miłością. Z drugiej strony pragnę również, by był uświadomieniem, że miłość jest w tobie. Miłość nieograniczona, nieprzemijająca i niezniszczalna. Niestety wsiadamy do pociągu i ruszamy na jej poszukiwanie na zewnątrz. Szukamy osób, miejsc, wyobrażeń, wspomnień i tysiąca innych rzeczy. Zapominamy w tej podróży o sobie, o swoim sercu i skarbie, który w nim się znajduje. Szukamy pastylki, którą możemy połknąć i oczekiwać natychmiastowych rezultatów. Zatrzymaj się dzisiaj na chwilę, przytul siebie i poczuj miłość, którą masz w sobie. Ogrzej się w jej promieniach i ogrzej w nich cały świat.

A może zechcesz robić to każdego dnia? Dla ciebie dzisiaj i zawsze. Otulam ciebie moim sercem.

 • Unikalny wpis

2 Odpowiedzi do “Czy potrzebna nam miłość w pigułce?”

 • Irena:

  Witam. Piękne życzenia. Jeśli chodzi o efekty – to nie do opisania. Dziękuję. Nie wiem jak inni, ale ja wzruszyłam się bardzo. Basiu, kiedy Ty masz czas? Chyba nie śpisz i pracujesz przez 24 godziny na dobę. Pozdrawiam Irena.

  • Dziękuję Ireno.

   To taka odskocznia od cyferek i paragrafów.
   Teraz wychodzę z aktualizacji systemu Bilanse. Stwierdziłam, że po 12-tu latach wszystkim należy się przegląd generalny ich baz danych.

   Było trochę zabawy! Niektóre rzeczy mogłabym zapisać do humoru zeszytów. Niestety w większości przypadków jest to wynik niewyobrażalnie małej wyobraźni projektantów finansowych systemów dla jst w porównaniu z kreatywnością pracowników w MF. Współczuję wszystkim, których dotyka ta sprawa bezpośrednio i pośrednio. Co w sumie daje nas wszystkich.

   U mnie była przez chwilę wiosna i znowu zakwitły krokusy. Ciekawa jestem czy jeszcze wyjrzą, kiedy zniknie ta nowa warstwa śniegu. Jeszcze się nimi nie nacieszyłam.

   Pozdrawiam
   Basia

Wpisz komentarz

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum