Zaproszenia

Zapraszam cię na szkolenie, które organizowane jest w Lublinie w dniu 6 grudnia. Zaproszenie przyszło do mnie z firmy Empiria, o której już ci pisałam.

Przekazuję ci je ponieważ poruszane będą ważne kwestie księgowania i sporządzania bilansów za 2012 zgodnie z nowymi przepisami. Szkolenie poprowadzi znana ci już Elżbieta Dworak – skarbnik Bychawy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Jakie tematy poruszy Ela na szkoleniu?

Czytaj dalej... »

Pragnę poinformować cię, że RIO w Lublinie organizuje 27 września 2012 r. szkolenie dla pracowników jst na temat: „Projekt uchwały budżetowej i uchwały w sprawie wieloletniej prognozy finansowej na 2013 rok”.

Szkolenie odbędzie się w Sali Błękitnej w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim (Lublin, ul. Spokojna 4) w godz. 10:00 – 14:00. Szkolenie prowadzą członkowie Kolegium RIO w Lublinie.

P.S. W związku z zainteresowaniem szkoleniem uruchomiono dodatkowy termin w dniu 26 września.

Czytaj dalej... »

Witaj. Wczoraj był wyjątkowy dzień dla mnie. Moja córka Ania urodziła w Sztokholmie trzeciego synka Stefana Liama Aleksandra. Zapytasz czemu 3 imiona? Taka tradycja w rodzinie. Będzie używał środkowego imienia Liam. Oboje są zdrowi i czują się wspaniale. Cała rodzina jest szczęśliwa.

Za kilka tygodni będę się cieszyć jego fizyczną obecnością i przytulę. Najpierw zrobię z tobą bilanse i sprawozdania a później pojadę na urlop. Na razie zostaje mi Skype i zdjęcia na facebooku.

Tak się cieszę, że postanowiłam podzielić się z czytelnikami biuletynu interesującą informacją i dostępem do darmowej wiedzy na temat poprawiania efektywności w pracy i osiąganiu celów. Takie informacje poprzedzające premierę bardzo interesującego kursu internetowego są ogromnie wartościowe. Niestety zwykle dostępne przez kilka dni. Wiem, że nie korzystasz zbyt często z tej formy edukacji. Tym razem bardzo zachęcam Cię, byś znalazła czas na obejrzenie tego materiału do końca tygodnia. Często słyszę jak mówisz, że nie wiesz jak zwiększyć swoją satysfakcję z wykonywanego zawodu, nie wiesz jak dzielić swój czas na pracę, kontakt z rodziną i dla samej  siebie. Myślę, że tych kilka filmów pomoże ci znaleźć odpowiedzi na wiele twoich pytań. Jeśli jeszcze nie jesteś czytelniczką nieregularnego Biuletynu Skarbnika, to zapisz się obok po prawej stronie na górze albo poniżej na żółtej karteczce.

Czytaj dalej... »


Dostałam zaproszenie na dwudniowe szkolenie w Nałęczowie. Jak klikniesz w obrazek obok, to przejdziesz na stronę centrum szkoleniowego w Nałęczowie. Piękne miejsce. Warto pojechać i odpocząć przedłużając swój pobyt jeszcze na weekend. Dzielę się nim z tobą. Jeśli poniższy program zainteresuje ciebie, to rejestracji możesz dokonać na stronie Empirii. Piotr Ciszewski prowadzi szkolenie na temat nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi również w Bydgoszczy 20.06.2012 oraz Olsztynie 21.06.2012.

Poniżej cytuję program szkolenia. Drugi dzień jest programem jednodniowych szkoleń w Bydgoszczy i Olsztynie.

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum