Wywiady

Pragnę z całego serca podziękować ci za umożliwianie mi służenia Tobie. To zaszczyt dla mnie móc uczyć się od Ciebie, dla Ciebie i pomagać Ci w Twojej pracy.

Dziękuję Ci za przyjaźń, bliskie ciepłe relacje, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie jakimi mnie obdarzasz od lat.

Dziękuję z poczucie przydatności i sensu mojej pracy dla Ciebie. Dziękuję za cudowne chwile Twojej radości i satysfakcji, kiedy udaje się nam rozwiązywać Twoje problemy.

Dziękuję za wspaniałe inspiracje, które płyną do mnie przez Ciebie od wielu lat. Dzięki nim mogłam tworzyć produkty, które ułatwiają Ci Twoją pracę, oszczędzają dla Ciebie dodatkowy czas, który mam nadzieję chociaż w części przeznaczasz na odpoczynek i sprawy dające Ci najwięcej radości i poczucia spełnienia.

Barbara Szumocka

Czytaj dalej... »

katka-pazdziernik-0410pnWiem, że masz bardzo dużo pracy i często nie masz czasu nawet na przerwę na śniadanie. Martwi mnie to, bo konsekwencje takiej sytuacji po latach bywają bardzo niemiłe. Pomyśl i napisz w komentarzu, co mogłoby zmobilizować cię do zatroszczenia się o siebie?

Może potrzebne są ci pomysły, jak zorganizować sobie czas w pracy, jak odpoczywać w trakcie pracy? Pewnie wiesz, że wydajność i skuteczność twoja w pracy gwałtownie maleje, jeśli nie robisz przerw na odpoczynek i nie zmieniasz co jakiś czas rodzaju swojej aktywności.

Zainspirował mnie program telewizyjny Pytanie na śniadanie. Pomyślałam, że uruchomię specjalny internetowy kanał telewizyjny dla ciebie.

Czytaj dalej... »

kartka-a-czerwonym-wrzesień2210Dostaję coraz więcej pytań w listach e-mail, za które bardzo ci dziękuję. Poznaję dzięki temu problemy, którym stawiasz czoło i czasem potrzebujesz wsparcia, by sobie z nimi dać radę albo zdobyć potwierdzenie, że podejmujesz słuszne i zgodne z prawem działania.

Ponieważ ani ty, ani ja nie jesteśmy prawnikami, to często odpowiedzi prawnika czy specjalisty z innej dziedziny na nurtujące ciebie pytania będą bardzo pomocne. Często uzyskanie takich odpowiedzi wiąże się z koniecznością uiszczenia stosownej opłaty. Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na swoje pytania za darmo, to właśnie otrzymujesz taką możliwość.

Czytaj dalej... »

Jeszcze o klasyfikacji na rok 20090 i 2010 rozmawiam z Elżbietą Dworak skarbnikiem Miasta Bychawa.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Przygotowałam ściągawkę z nazwami zastosowanymi we wzorze załącznika z wydatków, który zaproponowało Lubelskie RIO. Dostosowałam je do nazywania grup działów w dochodach i wydatkach. W słowniku zadań ustawowych możesz zrobić więcej grup oznaczających porozumienia z jst ale lepiej jest w tym miejscu dać jedno zadanie a potrzebne informacje wydobywać z grup działów.

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum