Za kulisami

Minęła druga rocznica urodzin tej strony. Planowałam małe przyjęcie urodzinowe i  na razie na planach się skończyło. Podpowiedz mi, kiedy chcesz ze mną świętować?

Tkwisz teraz w bardzo gorącym okresie różnych pilnych prac i nie chcę ci zabierać twojego cennego czasu. Z drugiej strony moim celem było i nadal jest pomagać ci w taki sposób, byś nawet w takich gorących okresach znajdowała czas na odpoczynek. Człowiek musi przeplatać okresy wytężonej pracy z okresami odpoczynku. I na dodatek nie może żadnej z tych rzeczy kumulować i przekładać w czasie.

Jak możesz poprawić swoją skuteczność w pracy? Jak mniejszym wysiłkiem osiągać większe rezultaty? …

Jakie pytania jeszcze nurtują ciebie? Na jakie szukasz pilnie odpowiedzi, bo czujesz, że tracisz grunt pod nogami?

Czytaj dalej... »

Tydzień temu zapowiadałam przeprowadzkę. Zasadniczą jej część mamy za sobą. To było pierwsze takie moje doświadczenie. Dziwnie się czułam kiedy w weekend serwery w sieci internetowej raz pokazywały stronę z nowego serwera a innym razem ze starego.

Takie przeprowadzki różnią się od przeprowadzek w rzeczywistym świecie. Kiedy przeprowadzasz się do nowego domu czy mieszkania, to zmieniasz adres zamieszkania, dowód osobisty, prawo jazdy, rejestrujesz auto w nowym miejscu i robisz całą serię innych czynności aktualizujących dane w dokumentach.

W internecie przeniosłam zasoby z tej strony w inne miejsce ale adres strony jest nadal ten sam. Około 48 godzin ma prawo potrwać przesłanie tej informacji między wszystkimi serwerami w globalnej sieci i zarejestrowanie jej. Po tym czasie zapisane gdzieś informacje i obrazy poprzedniego wyglądu już nie funkcjonują.

Czytaj dalej... »

Przeglądając strony internetowe widzisz z pewnością na różnych stronach zdjęcie obok treści wstawianych przez tę samą osobę.

Jak sprawisz, że obok twojego komentarza, głosu w dyskusji pojawi się twoje zdjęcie?

Sposób jest niezwykle prosty. Jest specjalna strona, na której się zarejestrujesz i wstawisz na niej w odpowiednie miejsce swoje zdjęcie. Tę informację powiążesz z adresem e-mail, którego używasz do poruszania się w internecie. Wiesz z pewnością, że adresów e-mail możesz mieć za darmo tyle, ile tylko zechcesz i będziesz umieć z nich korzystać.

Czytaj dalej... »

kartka-listopad-23wtW bocznym panelu po prawej stronie wprowadziłam nowe bloki z linkami:

  1. do ustaw
  2. rozporządzeń
  3. pomocnych artykułów z innych serwisów

Mam nadzieję, że to będzie pomocne w Twojej pracy. Proszę napisz poniżej, jakiej wiedzy potrzebujesz?

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum