Ewidencja Budżetu

katka-pazdziernik-0510wtW tym tygodniu rozpoczynam serię konsultacji ze wsparciem przy tworzeniu projektów Budżetu i WPF dla użytkowników systemu Budżet firmy Delfin s.c.

Planuję trzy grupy, które będą się spotykać w kolejne czwartki, piątki lub soboty. Jeśli korzystasz z tego systemu i nie dotarła na twoją skrzynkę informacja z instrukcją jak się zapisać na te konsultacje, to proszę skontaktuj się ze mną. Prawdopodobnie mam w bazie twój adres e-mail, którego nie używasz.

Czytaj dalej... »

Dzisiaj bardzo krótka informacja. Jeśli korzystasz z Budżetu, to informacje o wykonaniu możesz w znaczącej części wczytać do programu automatycznie.

Czytaj dalej... »

Kiedy prowadzisz ewidencję budżetu w systemie Budżet, to prowadzisz ja z dokładnością do planów finansowych wszystkich jednostek budżetowych. Do tej pory wystarczał ci eksport danych zbiorczych do BeSTii. Jeśli wdrożone w twoich jednostkach został systemy SJO BeSTi@, to możesz wygenerować dla każdej jednostki odrębnie plik xml z planem finansowym i kolejne zmiany tego planu, które masz w Budżecie. Przekazuję Ci nowe narzędzie BudzetDoBestiiSJO.exe

Ustawienia dotyczące j.s.t robisz identycznie jak w BudzetDoBestii.exe. Dodatkowo do jednostek, które masz zapisane w module Organizacja potrzebujesz przypisać nazwy i regony tych jednostek zapisane w twojej BeSTii. Tę czynność wykonujesz raz i zapamiętujesz.

Czytaj dalej... »

Mamy już wersję BeSTii 3.01.010. Zmieniły się formaty plików do wymiany danych. Tutaj możesz pobrać program, który pozwoli Ci utworzyć plik xml ze wszystkich wersji systemu Budżet firmy Delfin s.c. B.M.Szumoccy.

Poniżej jest link do pobrania programu:

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum