Życzenia

wiekanocny-koszykPotrzebujesz relaksu, radości, bliskości i wielu innych rzeczy, które pozwolą ci chociaż na kilka dni zapomnieć o pracy, uwolnić stres z nią związany. Same życzenia tego nie załatwią chociaż przynajmniej przypomną Ci, że zasługujesz i możesz to wszystko i wiele więcej sobie dać.

Gratuluję Ci przebrnięcia przez jeden z najtrudniejszych etapów w Twojej pracy w ostatnich latach. Sytuacja już się powoli stabilizuje i następny kwartał powinie dać się zakończyć łatwiej.

Życzę Ci wielu kompetentnych pomocników, którzy będą Cię wspierać, dobrze wykonywać zadania, które im zlecisz i będą robić wszystko, byś czuła się zadowolona. Życzę, byś doceniała wszystko co ofiarowuje Ci Wszechświat pamiętając, że nawet trudne chwile są błogosławieństwem w rozwoju Twojej duszy.

Czytaj dalej... »

Dzisiaj w Warszawie w Sali Kolumnowej Sejmu odbywa się spotkanie z okazji jubileuszu 20 lat pracy Regionalnych Izb Obrachunkowych.

Obchody rozpoczną się wystąpieniem okolicznościowym dr Ryszarda Pawła Krawczyka – Przewodniczącego Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych.

Udział w konferencji zapowiedzieli, między innymi, prof. dr hab. Teresa Dębowska – Romanowska oraz prof. dr hab. Leon Kieres, którzy uświetnią uroczystość wygłoszeniem referatów związanych z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego.

Wśród zaproszonych gości znajdują się przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Sejmu i Senatu, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwa Finansów, komisji sejmowych i senackich, Najwyższej Izby Kontroli, Głównego Urzędu Statystycznego, Urzędu Zamówień Publicznych, Samorządowych Kolegiów Odwoławczych oraz przedstawiciele nauki i szkolnictwa wyższego. W ramach konferencji wręczone zostaną ordery i odznaczenia pracownikom zasłużonym dla rozwoju Regionalnych Izb Obrachunkowych.

Mam bardzo dobre wspomnienia z 15 lat osobistej współpracy z RIO – szczególnie z RIO Lublin, której pracownikom zawdzięczam bardzo wiele. Serdeczne podziękowania pragnę przekazać byłym i obecnym pracownikom tej izby. Na rozwój mojej kariery zawodowej wyjątkowy wpływ miała ówczesna prezes tej izby Barbara Kozyra.

Czytaj dalej... »

Coraz szybciej biegniemy przez życie, które zaczynamy widzieć jak obraz z okna jadącego pociągu. Czy różne szczególnie nazwane dni mają na celu zatrzymać nas i dać nam szansę na chwilę refleksji? Czy może jeszcze bardziej pędzi nasz pociąg i wydaje się nam, że wszystko umyka w oddali?

Chcę, by ten dzień był dla ciebie bardzo radosny, ciepły i przepełniony miłością. Z drugiej strony pragnę również, by był uświadomieniem, że miłość jest w tobie. Miłość nieograniczona, nieprzemijająca i niezniszczalna. Niestety wsiadamy do pociągu i ruszamy na jej poszukiwanie na zewnątrz. Szukamy osób, miejsc, wyobrażeń, wspomnień i tysiąca innych rzeczy. Zapominamy w tej podróży o sobie, o swoim sercu i skarbie, który w nim się znajduje. Szukamy pastylki, którą możemy połknąć i oczekiwać natychmiastowych rezultatów. Czytaj dalej... »

życzenia na 2013 rok

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum