Reklama regionów

Trochę wakacyjnie dzisiaj. Wracam do reklam regionów w Polsce. Na Youtube pojawił się chwytliwy projekt “What song are you listening to …? Pomysł ładnie przeniesiony do Bydgoszczy prawdopodobnie z Nowego Jorku. Spora oglądalność, profesjonalnie zrobione i świetna reklama miasta. Może zainspirujesz do działania odpowiednie osoby w swoim urzędzie?

Czytaj dalej... »

Coraz więcej jst korzysta z przekazów audiowizualnych dla prezentacji swoich budżetów.  Tego tupu przekaz łatwiej dociera do mieszkańców.

Wybrałam dla ciebie kilka przykładów z portalu Youtube, gdzie jak wiesz tego typu materiały można publikować nieodpłatnie.

Zastanawiam się czy twoja jst już ma własny kanał telewizyjny na YouTube? A jeśli nie ma, to dlaczego? Jak sądzisz czy potrzebne są wielkie nakłady, by w ten sposób komunikować się z mieszkańcami Czytaj dalej... »

Świetny przykład kampanii reklamowej. Dzisiaj Lublin i region Lubelszczyzny.

Kampania zrealizowana przez Kancelarię Prezydenta Miasta Lublina. Reżyserem produkcji jest Joanna Rechnio, scenografem Janusz Mazurczak, operatorem Witold Płóciennik. Nad całością czuwało Studio Filmowe Blast Factor Group oraz Agencja reklamowa Albert Lumberjacker.

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum