Nowe technologie

Coraz więcej jst korzysta z przekazów audiowizualnych dla prezentacji swoich budżetów.  Tego tupu przekaz łatwiej dociera do mieszkańców.

Wybrałam dla ciebie kilka przykładów z portalu Youtube, gdzie jak wiesz tego typu materiały można publikować nieodpłatnie.

Zastanawiam się czy twoja jst już ma własny kanał telewizyjny na YouTube? A jeśli nie ma, to dlaczego? Jak sądzisz czy potrzebne są wielkie nakłady, by w ten sposób komunikować się z mieszkańcami Czytaj dalej... »

Doskonalę się w tworzeniu wideo dla ciebie. Lada moment ruszamy z dużą pracą i zdobywaniem nowej wiedzy. Sama wiesz, że łatwiej się uczysz, kiedy nauka jest przyjemnością. Kiedy wciąga, jest zajmująca w taki sposób, że prawie sama wchodzi do głowy. Wiesz, że to połowa sukcesu! Włożyć wiedzę do głowy a nie zastosować jej, to po prostu strata czasu.

Powiedz mi w jaki sposób kochasz się uczyć i co pomaga ci szybko wdrażać w życie zdobytą wiedzę. Napisz na dole pod wpisem proszę. W podziękowaniu mam tam dla ciebie niespodziankę.

Powiedz mi też czy w pracy możesz uczyć się za pomocą wideo pobieranego z internetu?

Spotkałam się z sytuacjami, że skarbnik czy pracownik w wydziale budżetu nie mógł korzystać z moich wideo-instrukcji czy wideo-szkoleń. Jeśli taka sytuacja byłaby powszechna, to poszukamy wspólnie rozwiązania dla tego problemu.

Czytaj dalej... »

Trudno pracować bez przerwy. Proponuję Ci krótką podróż w wizję przyszłości technologicznych, które idą w naszą stronę.

Tak je widzi Microsoft:

A jakie niebawem będą komputery według Microsoftu?

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum