Szkolenia

Zapraszam cię na szkolenie, które organizowane jest w Lublinie w dniu 6 grudnia. Zaproszenie przyszło do mnie z firmy Empiria, o której już ci pisałam.

Przekazuję ci je ponieważ poruszane będą ważne kwestie księgowania i sporządzania bilansów za 2012 zgodnie z nowymi przepisami. Szkolenie poprowadzi znana ci już Elżbieta Dworak – skarbnik Bychawy. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Jakie tematy poruszy Ela na szkoleniu?

Czytaj dalej... »


Dostałam zaproszenie na dwudniowe szkolenie w Nałęczowie. Jak klikniesz w obrazek obok, to przejdziesz na stronę centrum szkoleniowego w Nałęczowie. Piękne miejsce. Warto pojechać i odpocząć przedłużając swój pobyt jeszcze na weekend. Dzielę się nim z tobą. Jeśli poniższy program zainteresuje ciebie, to rejestracji możesz dokonać na stronie Empirii. Piotr Ciszewski prowadzi szkolenie na temat nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi również w Bydgoszczy 20.06.2012 oraz Olsztynie 21.06.2012.

Poniżej cytuję program szkolenia. Drugi dzień jest programem jednodniowych szkoleń w Bydgoszczy i Olsztynie.

Czytaj dalej... »

Na tej stronie miałaś przyjemność spotkać się kilkakrotnie z Elą i skorzystać z jej przeogromnej wiedzy i doświadczenia. Znam Elę od ponad 10 lat i bardzo cenię sobie jej kompetencje, gotowość dzielenia się wiedzą i zrozumienie, jakim obdarza pytającego. To cudownie mieć w niej przyjaciela.

Dostałam następującą informację, którą pragnę się z tobą podzielić.

Czytaj dalej... »

Do tego artykułu skierowało Google po wpisaniu poniższego tekstu:

  • konto 976 w jst
  • plan kont w gminie 2017 r

katka-pazdziernik-2010śrRegionalne izby organizują na swoim terenie szereg szkoleń dotyczących przygotowania projektów budżetu i wieloletniej prognozy finansowej. Część szkoleń już się odbyła lub właśnie trwają. Niektóre z nich nie podają żadnych informacji na ten temat na swoich stronach.

Poniżej podaję ci terminy tych szkoleń, które odbędą się w najbliższym czasie i linki do stron, na których znajdziesz dodatkowe informacje w jaki sposób możesz wziąć w nich udział.

Czytaj dalej... »

Prezent dla Skarbnika
prezent dla skarbnika
Bezpłatny Biuletyn Skarbnika
Imię: *
Email: *
Twój adres e-mail
jest na 100% bezpieczny!
Archiwum